- Reklama -

Buffalo touží posílit útok, nabízí své beky

- Reklama -

Fanshop týmu
Sabres by rádi získali před uzávěrkou přestupů útočnou posilu, za kterou jsou ochotni obětovat jednoho ze svých beků.
Podle Pierra LeBruna z portálu The Athletic Buffalo aktivně nabízí obránce Rasmuse Ristolainena a Zacha Bogosiana. Známý insider podotýká, že dva beci jsou nedotknutelní a to Rasmus Dahlin a Henri Jokiharju.
25letý Ristolainen odehrál v tomto ročníku 49 zápasů s bilancí pěti gólů a 18 asistencí. O čtyři roky starší Bogosian naskočil jen do 18 duelů, v nichž vstřelil branku a přidal čtyři nahrávky.
Západonewyorský celek se aktuálně nachází na pátém místě Atlantické divize a na postupovou pozici mu chybí deset bodů. V počtu vstřelených gólů na zápas je v ligovém pořadí na 19. místě (2,94).

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -