- Reklama -

Canucks se rozpadá defenzíva

- Reklama -

Vancouver umístil ve čtvrtek na listinu zraněných hráčů obránce Travise Hamonica a aktivoval z taxi sestavy zadáka Brogana Raffertyho. Ve čtvrtečním duelu s Montrealem se však mužstvu zranil další bek.


Taxi sestava: Jedná se o skupiny čtyř až šesti hráčů, které si jednotlivé kluby budou držet nad rámec běžných soupisek s tím, že je v případě potřeby mohou do určitého času v jakýkoliv hrací den zařadit do zápasové sestavy.


Hamonic nedohrál středeční zápas proti Canadiens pro zranění horní části těla. Zranění horní části těla v něm utrpěl také obránce Alexander Edler, jehož stav se posuzuje na denní bázi.

Další ránu dostala vancouverská defenzíva ve čtvrtek, kdy zranění horní části těla utrpěl i bek Jalen Chatfield.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -