- Reklama -

Čech Rittich vytlačil konkurenci do New Jersey

- Reklama -

Týmy New Jersey a Calgary se v sobotu dohodly na trejdu. Kanadský celek se vzdal brankáře Eddieho Läcka, zatímco Američané poslali opačným směrem obránce Daltona Prouta. Oba hráči byli u svých bývalých týmů vzhledem k bídným výkonům v kategorii „nechtění“.


Devětadvacetiletý švédský gólman zaznamenal ve čtyřech vystoupeních průměr 5.29 inkasovaných branek na zápas a poslední dobu trávil čas na farmě v AHL. Pozici brankářské dvojky u Flames tak uzmul jihlavský odchovanec David Rittich, který má v této sezóně po pěti odehraných zápasech úspěšnost zásahů 92.4 %.
Podobně jako Läckovi se nedařilo ani sedmadvacetiletému Proutovi, který si v tomto ročníku za čtyři utkání nepřipsal ani bod.
Läck i Prout putovali ihned po výměně do záložních celků.
Titulní foto: Icon Sportswire

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -