- Reklama -

Cooper tvrdě zkritizoval svůj tým

- Reklama -

Hlavní trenér Tampy Bay Jon Cooper zkritizoval své svěřence za to, že nedokázali zůstat mimo trestnou lavici během páteční prohry 2:4 s Winnipegem.

„Jednalo se o komplexní nedostatek disciplíny. Bylo to ostudné. Kolikrát za sezónu čelíte přesilovce pět na tři? Napočítali bychom to možná na prstech jedné ruky. A my jsme jim věnovali v jednom utkání dvě a půl minuty. Je to neakceptovatelné,“ uvedl Cooper po duelu.

„To by se nemělo stávat…Upřímně, byl to zápas, ve kterém oni zůstali disciplinovaní.“

Jets v utkání využili obě přesilovky se dvěma hráči navíc. Celkem hráli šest přesilovek.

- Reklama -

„Upřímně, ten zápas mi nepřišel nikterak intenzivní. Povězte mi, co se v zápase stalo kromě toho, že jsme jim dávali přesilovky a příležitosti,“ poznamenal Cooper.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -