- Reklama -

OBRAZEM: Dresy účastníků Světového poháru 2016

- Reklama -

Středa patřila nominacím pro hokejový Světový pohár 2016, který se bude konat na přelomu září a října v kanadském Torontu (na soupisky se podívejte ZDE). Kromě jmen hokejistů však fanoušci probírají i design trikotů, v nichž se hráči na turnaji představí.
Dresy byly veřejnosti oficiálně představeny během středečního večera.
„Bylo pro nás velice důležité, abychom na dresech zkombinovali kreativitu, moderní prvky a bohatou historii každé země,“ cituje portál nhl.com ředitele marketingu NHL Briana Jenningse.
Na výrobě a konečném vzhledu dresů se spolupodílela firma Adidas, NHL a NHLPA (hráčská asociace). Své slovo ale měly i příslušné národní asociace.
Jak se vám dresy líbí? Podělte se o svůj názor v komentářích.

Česká republika:


Rusko:


Finsko:

- Reklama -


Tým Evropy:


Švédsko:


Tým Severní Ameriky:


Kanada:


USA:

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -