- Reklama -

Flames si upsali talentovaného beka na osm let

- Reklama -

Obránce MacKenzie Weegar podepsal novou osmiletou smlouvu v hodnotě 6,25 mil. dolarů s Calgary, které jej získalo v létě. Oproti současnému kontraktu si vydělá o 3 mil. dolarů více.

Flames si tak upsali oba hráče, které získali ve výměně Matthewa Tkachuka do Floridy. Jonathan Huberdeau podepsal už v srpnu osmiletou smlouvu. Oba kontrakty začnou platit v sezóně 2023/24.

Weegarova smlouva zahrnuje plnou klauzuli o nevyměnitelnosti v prvních čtyřech letech a modifikovanou ve zbylých čtyřech. Ta hráči umožní vypsat 10 týmů, do kterých by neakceptoval výměnu.

28letý Weegar má za sebou 306 zápasů NHL v dresu Panthers, kteří jej draftovali z 206. místa v roce 2013. Doposud nasbíral 121 bodů (27+97), z toho 44 (8+36) v 80 duelech minulé sezóny.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -