- Reklama -

Jak dlouho zůstane Crosby Tučňákem?

- Reklama -

Kapitán Pittsburghu Sidney Crosby uvedl, že by rád odehrál v dresu Penguins aspoň další tři sezóny. Přesně tolik zbývá do vypršení jeho současného 12letého kontraktu s Tučňáky. „Ještě bych chtěl tři, určitě. Potom uvidíme. Nechci předbíhat,“ cituje jeho slova Wes Crosby z portálu nhl.com.

34letý Crosby dodal, že by byl rád, kdyby kromě něho zůstali v pensylvánském celku i Rus Jevgenij Malkin a kanadský obránce Kris Letang.

Právě tito tři hráči tvoří dlouholeté jádro Penguins, které triumfovalo v play-off o Stanley Cup v letech 2009, 2016 a 2017.

„Je pro mě těžké vyjádřit, co tito chlapci znamenají pro organizaci Pittsburghu,“ uvedl trenér Mike Sullivan.

- Reklama -

Malkin nazval hru s Crosbym „úžasnou“. „Jsou jako mí dva bratři. Mám je oba rád. Není to jen hokej, je to život,“ svěřil se Malkin.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -