- Reklama -

Je to hromada hovadin, opřel se Bedard do spekulací

- Reklama -

Mladičký centr Connor Bedard se ocitl v nepříjemné situaci, když si na internetu získaly popularity nepodložené spekulace tom, že za koncem Coreyho Perryho v Chicagu stojí aféra s jeho matkou.

Bedard byl v této záležitosti dlouho ticho, ale poslední draftová jednička v pátek prolomila mlčení.

„Je to jen hromada hovadin…Samozřejmě, ovlivnilo to mě i mou rodinu a není to fér…Všechno je lživé, vymyšlené,“ uvedl Bedard pro Chicago Sun-Times.

Spekulace nabraly na obrátkách, když Blackhawks uvedli, že Perry opustil tým pro „neakceptovatelné chování“. Později generální manažer Kyle Davidson označil spekulace za „nechutné“ a ve svém prohlášení se proti nim postavil i samotný Perry, který posléze přiznal potíže s alkoholem.

- Reklama -

„Je to náročná situace, ale nebudu tu o tom mluvit,“ řekl Bedard podle stanice Sportsnet.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -