- Reklama -

Kane na Floridě? Cats jsou ve vyjednávání agresivní

- Reklama -

Hvězdný veterán Patrick Kane je v závěrečné fázi zotavování se z letní operace bederního kloubu a jeho návrat do NHL se blíží. Již dříve jsme vás informovali, že mezi vážné zájemce o jeho služby jsou čtyři týmy z Východní konference. Jeden z nich je přitom obzvláště agresivní.

Chris Johnston ze stanice TSN minulý týden informoval, že ve hře o amerického útočníka jsou New York Rangers, Detroit Red Wings, Buffalo Sabres a Florida Panthers.

Elliotte Friedman z televize Sportsnet nyní uvedl, že generální manažer posledně jmenovaného týmu Bill Zito je ve snaze získat Kanea agresivní a to navzdory tomu, že v platovém stropě nemá místo pro žádnou smlouvu.

„Přibližujeme se k rozhodnutí Patricka Kanea. Tento týden začne diskutovat s některými týmy. Bill Zito je v tomto směru jedním z nejagresivnějších manažerů. Nemají mnoho peněz, nemohou mu nabídnout největší balík. Pravděpodobně mu mohou nabídnout roční kontrakt,“ poznamenal Friedman, podle kterého se Zito snaží Kanea zlákat na vidinu zisku Stanley Cupu.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -