- Reklama -

Tyto týmy jsou favority na zisk Kanea

- Reklama -

Vypadá to tak, že seznam zájemců o služby útočníka Patricka Kanea se zúžil na čtyři týmy. Informuje o tom Chris Johnston ze stanice TSN.

Do hry o nechráněného volného hráče podle Johnstona vstupují i týmy Rangers a Red Wings, o kterých se spekulovalo už dříve. Zbylými dvěma zájemci by měly být celky Sabres a Panthers.

Kane zakončil minulý ročník v dresu Rangers poté, co jej Chicago poprvé v kariéře vyměnilo. V 19 zápasech v dresu Newyorčanů zaznamenal pět gólů a sedm asistencí předtím, než přidal šest bodů v sedmi duelech play-off.

Návrat do New Yorku by si vyžádal finanční gymnastiku, jelikož Blueshirts nemají prostor pod platovým stropem. Na druhou stranu Detroit má k dispozici 4,4 mil. dolarů a nabídl by Kaneovi šanci obnovit spojení s Alexem DeBrincatem.

- Reklama -

Kane podstoupil 1. června operaci bederního kloubu, ze které se měl zotavovat čtyři až šest měsíců. Nyní přicházejí informace, že jeho zotavování probíhá velmi dobře.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -