- Reklama -

Kotkaniemi podepíše s Canes osmiletý kontrakt

- Reklama -

Hurricanes a útočník Jesperi Kotkaniemi se dohodli podle informací TSN na nové osmileté smlouvě. Jelikož se jedná o kontrakt v maximální možné délce, podepsaný bude oficiálně moci být až po uzávěrce přestupového období. Ta nastane 21. března.

Smlouva by měla mít hodnotu 4,25 až 4,5 miliónů ročně.

21letý Fin se připojil ke Carolině v září poté, co tým z Raleigh uspěl s „offer sheet“ na roční kontrakt v hodnotě 6,1 mil. dolarů. V 54 zápasech tohoto ročníku si připsal 11 branek a 12 asistencí.

Kotkaniemi strávil první tři sezóny kariéry v Montrealu, který ho draftoval ze třetího místa v roce 2018. Od té doby odehrál v NHL 225 zápasů s bilancí 33 gólů a 52 přihrávek.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -