Stefan Noesen popletl Daccordovi hlavu a připravil gól Kotkaniemimu

Carolina Hurricanes patří mezi největší kandidáty na Stanley Cup v letošním roce a to také proto, jakou má sílu v útoku. Nápaditou souhru předvedli v utkání se Seattle Kraken Stefan Noesen a Fin Jesperi Kotkaniemi.

Začátkem třetí třetiny se Hurricanes nadechovali a snažili se dotáhnout nepříznivé skóre. Noesen nejprve ve 42. minutě nahrál na branku Sethu Jarvisovi, o čtyři minuty později přišla již zmiňovaná akce, po které si Noesen připsal asistenci u gólu Kotkaniemiho.

Sedmadvacetiletý brankář Joey Daccord byl Noesenovým naznačením za brankou tak omámený, že vůbec netušil, že z druhé strany mu Kotkaniemi střílí branku na 3:4.

Carolina však po této parádě inkasovala do konce zápasu další tři branky. Comeback se jí tedy nepovedl a Hurikáni prohráli 4:7.