- Reklama -

Za Habs naskočí v play-off i vycházející hvězda

- Reklama -

Jesperi Kotkaniemi se zúčastní tréninkového kempu Canadiens jako plnohodnotný člen. Zprávu o uzdravení mladého útočníka přinesl Arpon Basu z portálu The Athletic.
19letý prospekt byl 6. března hospitalizován poté, co si v zápase záložního celku v AHL poranil slezinu. Na začátku června pak podstoupil v rodném Finsku kompletní prohlídku, která ukázala, že je orgán vyléčený.
Talentovanému forvardovi bylo už v dubnu dovoleno trénovat, stále se však měl šetřit. Nyní má být již plně připraven i pro předkolo play-off.
Kotkaniemi odehrál v této sezóně NHL 36 zápasů, ve kterých nasbíral šest branek a dvě asistence. V minulém – svém nováčkovském ročníku – naskočil do 79 duelů s bilancí 11 gólů a 34 bodů.
Habs Seveřana draftovali v roce 2018 z celkového třetího místa.
Montreal čeká v předkole rozšířeného play-off Pittsburgh.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -