- Reklama -

Leafs a Yotes si měnili forvardy a obránce

- Reklama -

Maple Leafs poslali útočníka Nicka Ritchieho a podmínečnou draftovou volbu do Arizony výměnou za forvarda Ryana Dzingela a obránce Ilju Ljubuškina.

Součástí výměny nebylo žádné udržování platu, Toronto tedy bude muset v neděli poslat někoho do AHL, aby si vytvořilo místo pod platovým stropem.

Ritchie, který má cap hit 2,5 mil, nehrál od 12. ledna a začátkem tohoto měsíce byl poslán do AHL. Desátý hráč draftu 2014 zaznamenal v 33 duelech této sezóny jen dva góly a sedm asistencí. Ze smlouvy má platný ještě jeden rok

- Reklama -

Ljubuškin odehrál v této sezóně 46 utkání se ziskem devíti asistencí. Dzingel zaznamenal čtyři branky a tři asistence ve 26 střetnutích. Kombinovaně  zatěžují platební strop sumou 2,45 mil. dolarů. Po sezóně se mohou stát nechráněnými volnými hráči.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -