- Reklama -

Můžeš odejít, vyslali Preds jasný vzkaz zkušenému bekovi

- Reklama -

Nashville nastoupil do nedělního zápasu proti Rangers bez obránce Tysona Barriea. Ten podle Elliottea Friedmana ze stanice Sportsnet dostal povolení najít si tým, kam bych chtěl být vyměněný.

32letý Kanaďan v prvních 22 zápasech této sezóny nevstřelil ani jeden gól a nasbíral devět asistencí. V průměru hrával jen 18 minut a 51 sekund, což je jeho nejnižší hrací čas od sezóny 2013/14.

Predators získali kanadského beka před poslední přestupovou uzávěrkou od Edmontonu. Vloni odehrál dohromady 85 klání, ve kterých zaregistroval 13 branek a 55 bodů.

Barrie se nachází v posledním roce tříleté smlouvy s cap hitem 4,5 mil. dolarů a v létě se může stát nechráněným volným hráčem. V kariéře odehrál celkem 790 zápasů za Colorado, Toronto, Edmonton a Nashville se ziskem 499 bodů (108+391). Ve 46 utkáních play-off přidal 20 bodů (2+18).

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -