- Reklama -

Nad Crosbym visí otazník

- Reklama -

Obránce Rangers Jacob Trouba nebude čelit disciplinárnímu trestu za náraz do kapitána Penguins Sidneyho Crosbyho v pátém zápasu prvního kola play-off. Před tím šestým je otázkou, zda hvězdný forvard nastoupí do hry.

Pittsburgh se po utkání rozhodl strávit noc v New Yorku a domů cestoval až ve čtvrtek, kdy se s novináři sešel i trenér Mike Sullivan. Ten však ke Crosbymu bližší informace nesdělil. Kromě  toho, že jde o zranění horní části těla, nic dalšího nespecifikoval.

Penguins budou hostit sedmý zápas série v pátek za stavu 3:2 v jejich prospěch. Crosby je s devíti body nejproduktivnějším hráčem série.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -