- Reklama -

O hvězdu Flames se zajímají Boston i Tampa Bay

- Reklama -

Pierre LeBrun z portálu The Athletic informuje, že mezi zájemci o služby obránce Flames Noaha Hanifina jsou mimo jiné týmy Bostonu a Tampy Bay.

Hanifin patří mezi největší ryby na přestupovém trhu před uzávěrkou, ke které dojde už za týden. V létě se může stát nechráněným volným hráčem a zájem o něj mají týmy, které by si chtěli vyztužit sestavy před závěrem základní části a play-off.

Bruins i Lightning potřebují levoruké obránce, protože jim momentálně absentují pro zranění Hampus Lindholm, resp. Michail Sergačov. Ani jeden z dvojice mančaftů však nemá k dispozici volbu v prvním kole letošního draftu a Bolts ji nemají ani pro draft 2025. Očekává se přitom, že Flames budou chtít za hráče i vysokou draftovou volbu.

27letý Američan zatěžuje platový rozpočet sumou 4,95 mil. dolarů a k tomu může vyjmenovat osm týmů, do kterých by výměnu neakceptoval.

- Reklama -

Hanifin v této sezóně odehrál 59 zápasů, ve kterých vsítil 11 branek a nasbíral 34 bodů. Je nejproduktivnějším zadákem týmu a celkem jeho pátým nejproduktivnějším hráčem.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -