- Reklama -

Pastrňák se o novou smlouvu nestrachuje

- Reklama -

Útočník Bostonu David Pastrňák se může stát v létě nechráněným volným hráčem, ale i navzdory této skutečnosti nemá obavy týkající se smlouvání o novém kontraktu.

„Samozřejmě, cítím se fajn. Nespěcháme. Uprostřed sezóny se zaměřujeme na hokej,“ uvedl Čech pro ligový web.

„Je to v rukách agenta, managementu a generálního manažera. Upřímně, přemýšlím jen o hokeji a hraní. To je v podstatě všechno, co dělám.“

26letý rodák z Havířova se nachází v posledním roce šestileté smlouvy v roční hodnotě 6,67 mil. dolarů. V poslední době se spekulovalo, že se Bruins a jeho agent J.P. Barry přibližují kompromisu. Samotný hráč však k tomu mnoho neuvedl.

- Reklama -

„J.P. a Donnie (generálny manažér Don Sweeney, pozn. red.) spolu jednají každý den. Já jsem se s J.P. nebavil delší čas, jelikož jsme měli náročný rozpis. Každopádně mu ale zavolám,“ dodal Pastrňák.

Nejproduktivnější hokejista Bruins odehrál v této sezóně 51 zápasů se ziskem 72 bodů (38+34).

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -