- Reklama -

Penguins a Wild chystají megatrejd

- Reklama -

Fanshop týmu
Minnesota a Pittsburgh projednávají výměnu, jež by způsobila v hokejovém světě velké pozdvižení. Podle informací Joshe Yohea z portálu The Athletic je ve hře stěhování Phila Kessela.
Pierre LeBruin ze stanice TSN k tomu dodává, že generální manažer Penguins Jim Rutherford vede ohledně hvězdného snajpra jednání i s jinými celky. Tak či tak má být Kesselovo vytrejdování pouze otázkou času.


Kessel pomohl Tučňákům ke dvěma Stanley Cupům (2016, 2017), v minulosti se ale opakovaně hovořilo o hráčově špatném vztahu ke kouči Mikeu Sullivanovi (čtěte ZDE).

31letému Američanovi zbývají z jeho osmiletého kontraktu s průměrným ročním platem osm miliónů dolarů ještě tři roky.

Yohe věří, že součástí obchodu s Wild by mohl být talentovaný forvard Jason Zucker. 27letý pravý křídelník, který dosáhl ve čtyřech z posledních pěti sezón 20gólové mety, může zapadnout do současného herního stylu Pens.
Obě strany údajně taktéž debatují o obránci Penguins Jacku Johnsonovi a forvardovi Wild Victoru Raskovi. Oba zmínění hokejisté jsou pod dlouhodobými smlouvami.
Pro Kessela by nebyl přesun do Minnesoty nikterak problematický. S tamním klubem NHL jej pojí přátelství k Ryanu Suterovi a fakt, že v ročníku 2005/06 oblékal dres University of Minnesota.- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -