- Reklama -

Penguins ukončili rekordní sérii

- Reklama -

New York Islanders zdolali v noci na čtvrtek Montreal 4:2 a získali poslední volnou místenku v play-off. Z postupové hry vyřadili Pittsburgh, který bude ve vyřazovacích bojích chybět poprvé od roku 2006.

Sezóna 2005/06 byla nováčkovskou pro Sidneyho Crosbyho. Jevgenij Malkin a Kris Letang zažijí ročník bez play-off premiérově.

Série 16 postupů po sobě byla nejdelší aktivní napříč všemi hlavními profesionálními ligami v Severní Americe. Penguins během ní získali tři Stanley Cupy (2009, 2016 a 2017). Od posledního titulu však nepřešli přes druhé kolo a od ročníku 2018/19 se ani jednou nedostali přes první kolo.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -