- Reklama -

Point a Bolts se dohodli na nové smlouvě

- Reklama -

Tampa Bay podepsala s volným hráčem Braydenem Pointem tříletý přemosťovací kontrakt s průměrnou roční hodnotou 6,75 mil. dolarů.
23letý Kanaďan, jenž má za sebou poslední rok své nováčkovské smlouvy, vydělá ve třetí sezóně nové dohody devět miliónů.
Fanda NHL


Point odehrál v minulém ročníku 79 zápasů s bilancí 41 gólů a 92 bodů. Z týmu Lightning byl třetím nejproduktivnějším členem.
Bolts mají nyní zajištěné klíčové opory v podobě Pointa, Stevena Stamkose, Nikity Kučerova, Victora Hedmana, Yanniho Gourdeho, Ryana McDonagha a Andreje Vasilevského až do sezóny 2021/22.

Floridský mančaft Pointa draftoval v roce 2014 z celkového 79. místa. Rodák z Calgary doposud naskočil do 229 duelů, ve kterých vstřelil 91 branek a zaznamenal 198 bodů.

Tampa Bay má nyní pro nadcházející ročník zajištěnou kompletní sestavu a pod platovým stropem jí stále zbývá 1,76 mil. dolarů.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -