- Reklama -

Potvrzeno. Boedker opouští NHL

- Reklama -

Zvěsti o odchodu útočníka Mikkela Boedkera ze zámoří se potvrdily.
30letý Dán, který působil od sezóny 2018/19 v Ottawě, podepsal dvouletou smlouvu se švýcarským celkem HC Lugano. Rodákovi z Bröndby končí čtyřletý kontrakt na 16 milionů dolarů.


„Jsem nesmírně šťastný, že budu hrát v Luganu a budu mít možnost poznat Corner Arénu osobně. Už jsem slyšel, že fanoušci jsou tam výjimeční a vášniví,“ uvedl hráč pro klubové stránky.
V této sezóně odehrál Boedker za Sens jen 20 zápasů, v nichž zaznamenal dva góly a dvě asistence.
Vícenásobný účastník mistrovství světa je po Fransu Nielsenovi druhým nejproduktivnějším Dánem v historii NHL, když si v 709 utkáních připsal 327 bodů (118+209). Osmý muž draftu 2008 hájil také barvy Coyotes, Avalanche a Sharks.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -