- Reklama -

Preds mění kouče. Přichází střelec jejich prvního gólu

- Reklama -

Nashville v úterý informoval svého hlavního trenéra Johna Hynese, že ve své funkci končí. Nahradí jej Andrew Brunette. Informují o tom zámořští novináři.

Hynes, který má ve své smlouvě platný ještě jeden rok, pracoval jako hlavní kouč Predators od ledna 2020. Dosáhl bilance 92-64-10 a ani jednou se nedostal s týmem přes první kolo play-off. V tomto ročníku dokonce poprvé od roku 2014 nepostoupil Nashville do play-off.

Brunette strávil tuto sezónu jako přidružený trenér v New Jersey. Vloni dovedl Floridu k Prezidentské trofeji. Panthers následně vypadli ve druhém kole play-off.

49letý Kanaďan, který bude čtvrtým koučem v historii Preds, odehrál jako hráč 1110 zápasů NHL, přičemž si zahrál i za Nashville a dokonce v říjnu 1988 vstřelil první gól v klubové historii.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -