- Reklama -

Přišpendlil protihráčovu hlavu na mantinel. Dvě minuty podle ligy stačí

- Reklama -

Nashvillský útočník Ryan Johansen si může oddychnout. Oddělení hráčské bezpečnosti NHL rozhodlo, že jeho středeční hit na obránce San Jose Marca-Édouarda Vlasice není nutné postoupit dalšímu zkoumaní. Dostatečný je tak podle ligy dvouminutový trest, který Johansen obdržel ve hře.
Johansenův úder, po němž zůstal Vlasic chvíli paralyzovaný, mířil přímo do hlavy. Do zápasu se již třicetiletý bek nevrátil.


„Hlavně doufám, že je v pořádku. Každopádně jsem přesvědčen, že z mé strany se jednalo o čistý zákrok,“ cituje Johansenova slova kalifornský deník Mercury News. „Nikdy bych se ani nepokoušel udeřit někoho, kdo se nachází v nebezpečné pozici,“ dodal pětadvacetiletý forvard.
Podle kouče Sharks Petera DeBoera se pravděpodobně nebude jednat o dlouhodobé zranění. Zatím ale není jisté, zda Vlasic naskočí na led už v sobotu, kdy San Jose hostí Anaheim.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -