- Reklama -

Puljujärvi chce do NHL. Nyní přišla pozitivní novinka

- Reklama -

Útočník Jesse Puljujärvi je nechráněným volným hráčem a pokoukává po návratu do NHL. V tomto směru přišla i jedna pozitivní novinka.

Chris Johnston ze stanice TSN informuje, že čtvrtý draftovaný hráč roku 2016 dostal od lékařů povolení chodit v trénincích na ledě do plných kontaktů.

Puljujärvi se snaží vrátit do hry po bilaterální operaci bederních kloubů, kterou podstoupil v létě. Nechráněným volným hráčem se stal poté, co mu Carolina neprodloužila kvalifikační smlouvu.

25letý Fin odehrál za Hurricanes 14 zápasů základní části se ziskem dvou asistencí a sedm klání play-off, ve kterých přidal další přihrávku. Do týmu přišel výměnou z Edmontonu.

- Reklama -

Právě v kanadském týmu zažíval své první sezóny v NHL. Celkem v lize odehrál 334 duelů, v nichž nasbíral 114 bodů za 51 branek a 63 asistencí. V 27 zápasech play-off přidal šest bodů (3+3).

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -