- Reklama -

Puljujärvi pomýšlí na návrat do NHL

- Reklama -

Insider Chris Johnston ze stanice TSN informuje, že útočník Jesse Puljujärvi pomýšlí na návrat do NHL a to už během následujícího měsíce.

Puljujärvi se zotavuje z letní operace bederních kloubů a poté, co mu Carolina nepředložila kvalifikační nabídku, je nechráněným volným hráčem.

„Proces rehabilitací je povzbuzující. Je tak dobrý, že by se mohl vrátit do NHL už brzy,“ uvedl Johnston.

Puljujärvi je momentálně doma ve Finsku, kde už začal znovu bruslit. Avizuje přitom, že se cítí dobře a rád by podepsal novou smlouvu. Za menší peníz by mohl být pro některé týmy jen malým riskem.

- Reklama -

Čtvrtý hráč draftu 2016 odehrál v minulé sezóně 75 zápasů, ve kterých zaznamenal 16 bodů za pět branek a 11 asistencí. V kariéře vyprodukoval 114 bodů (51+53) v 334 střetnutích.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -