- Reklama -

Rangers povolali z farmy slovenského gólmana

- Reklama -

Rangers povolali z farmy do „taxi týmu“ slovenského brankáře Adama Húsku. Opačným směrem putoval Keith Kinkaid, který v létě podepsal s Rangers dvouletou smlouvu.

Tato transakce slovenského gólmana pravděpodobně k debutu nepřiblíží, jelikož se podle insiderů jednalo pouze o papírový transfer.


Taxi sestava – Jedná se o skupiny čtyř až šesti hráčů, které si jednotlivé kluby budou držet nad rámec běžných soupisek s tím, že je v případě potřeby mohou do určitého času v jakýkoliv hrací den zařadit do zápasové sestavy. NHL chce tímto krokem ošetřit případné potíže klubů kvůli koronavirovým opatřením.


31letý Kinkaid nedostal v této sezóně příležitost, protože Igor Šesťjorkin a Alexander Georgiev byli zatím zdraví.

- Reklama -

23letý Húska se připojil ke kempu Rangers poté, co absolvoval hostování ve Zvolenu. Rangers jej draftovali v roce 2015 z celkového 184. místa. V minulém ročníku odchytal za farmáře z Hartfordu 28 zápasů, ve kterých kryl 89,4 procenta střel a inkasoval v průměru 3,03 branky na utkání.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -