- Reklama -

S Crosbym i Jarrym to vypadá nadějně

- Reklama -

Hvězdný útočník Sidney Crosby i brankářská jednička Tristan Jarry by se mohli vrátit do sestavy Pittsburghu v nedělním zápase číslo sedm série prvního kola proti Rangers.

Crosby vynechal šestý duel pro zranění horní části těla. Spekulovalo se přitom, že se jedná o otřes mozku. V sobotu se však zúčastnil dobrovolného tréninku a na ledě byl už 23 minut před jeho začátkem.

„Dělá to nejlepší, co je možné, aby se vrátil,“ poznamenal kouč Mike Sullivan. „Uvidíme, jak to půjde dál. Myslím si, že vždy, když je na ledě, je to dobré pro náš tým, pro naše hráče, pro jejich morálku.“

Sullivan uvedl, že se Crosbyho stav posuzuje na denní bázi.

- Reklama -

Otazník visí také nad Tristanem Jarrym. Ten nechytal od 14. dubna pro zranění dolní části těla. I jeho stav se sleduje na denní bázi. Do play-off vstoupil jako dočasná jednička Casey DeSmith. Ten se však v úvodním duelu zranil a od té doby chytá Louis Domingue.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -