- Reklama -

Shaw se vrací do Chicaga

- Reklama -

Andrew Shaw míří zpět do Chicaga. Montreal jej vytrejdoval do organizace Blackhawks za tři draftové volby v letech 2020 a 2021.


Canadiens si nezanechávají z útočníkova platu ani korunu a cap hit 3,9 mil. dolarů tak bude následující tři roky zatěžovat rozpočet Jestřábů.
Shaw se dostal do NHL v roce 2011, kdy jej Chicago draftovalo v pátém kole. V klubu pokračoval prvních pět let své kariéry a v letech 2013 a 2015 se těšil ze zisku dvou Stanley Cupů.
27letý Kanaďan odehrál v minulém ročníku 63 zápasů, v nichž si s 47 body stanovil své nové kariérní maximum.
Pro Hawks se jedná tento měsíc o třetí významný trejd. Z Caroliny již získali obránce Calvina de Haana a z Pittsburghu zadáka Olliho Määttu.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -