- Reklama -

Spojené státy učinily důležitý krok pro obnovení sezóny NHL

- Reklama -

Ministerstvo vnitřní bezpečnosti USA schválilo v pátek dekret, který vylučuje zahraniční profesionální sportovce ze zákazu vstupu do země. Nařízením odpadá zámořským soutěžím včetně NHL jeden z velkých problémů při obnovení ročníků.
„Profesionální sportovní akce jsou prospěšné pro ekonomiku a zároveň jsou předmětem patriotství a národní jednoty,“ uvedl ministerský úředník Chad Wolf. „V dnešní situaci Američané své týmy potřebují. Je čas otevřít ekonomiku a dostat své sportovce zpět do práce.“

HOKEJOVÁ BOMBA: Roušky NHL za pár kaček!

Vyhláška specificky zmiňuje MLB, NBA, NHL, WNBA, golf a tenis.
Hokejová liga mezitím pokračuje v jednáních s NHLPA o připravovaném play-off, které by mělo pojmout 24 týmů. Místa konání zápasů jsou však stále tajemstvím. Nejhlasitěji se v posledních dnech mluví o Edmontonu, Torontu či Vancouveru.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -