- Reklama -

Tajemný vzkaz. Dal Karlsson Žralokům sbohem?

- Reklama -

Fanshop týmu
Hvězdný zadák Erik Karlsson naznačil svým nejnovějším vzkazem na Twitteru, že jeho odchod ze San Jose se blíží.
„Děkuji celé organizaci Sharks, fanouškům a hlavně spoluhráčům. Byla to skvělá jízda, která skončila příliš brzy. Vzniklo ale mnoho skvělých vzpomínek,“ napsal 28letý Švéd, jenž se stane 1. července nechráněným volným hráčem.

„Celá Bay Area se ke mně a mé rodině chovala nadmíru dobře a s respektem. Děkuji vám,“ zakončil Karlsson svůj tweet, který je v zámoří považován za jeho rozlučku s Kalifornií.
Rodák z Landsbro se dostal do San Jose loni v září po vytrejdování z Ottawy. V základní části odehrál vinou zranění jen 53 zápasů, v nichž dokázal nasbírat 45 bodů. V play-off naskočil do 19 duelů se ziskem dvou gólů a 14 asistencí.
Hlavní trenér Žraloků Peter DeBoer tento týden prozradil, Karlsson byl během celého ročníku zdravý jen přibližně šest týdnů (čtěte ZDE).

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -