- Reklama -

Toronto si pojistilo služby finského obra

- Reklama -

Toronto v úterý podepsalo novou dvoucestnou smlouvu s brankářem Kasimirem Kaskisuoem. Služby čtyřiadvacetiletého Fina, jehož služby si pojistilo na další dva roky, vyjdou Maple Leafs na 675 tisíc amerických dolarů za sezónu.
Jeho angažování jde ruku v ruce s novým trendem vysokých gólmanů – Kaskisuo měří 191 centimetrů.

Rodák z města Vantaa strávil většinu tohoto ročníku v týmu Chicago Wolves z AHL, kde zaznamenal bilanaci 13-13-2, 91,4procentní úspěšnost zákroků a průměr 2,38 inkasovaného gólu na zápas. Před odchodem na hostování odehrál i jedno utkání za Toronto Marlies a další dva duely v ECHL za Orlando Solar Bears.
Odchovanec Jokeritu Helsinky odešel do zámoří už v roce 2013. O tři roky později pak podepsal svůj první kontrakt s kanadským klubem

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -