- Reklama -

Uteče Smith k největšímu rivalovi?

- Reklama -

Edmonton je ve spojení se zkušeným gólmanem Mikem Smithem, s nímž debatuje o případné spolupráci. Informaci přinesl Frank Seravalli ze stanice TSN.
Smith, který se může stát 1. července nechráněným volným hráčem, má za sebou druhou sezónu u Flames, velkého regionálního rivala Oilers.

37letý Kanaďan odchytal v uplynulé sezóně 42 zápasů, v nichž zaznamenal bilanci 89,8 procent. Do brány se postavil i ve všech pěti jarních kláních play-off, z nichž však pouze jedno dokázalo Calgary vyhrát.
Rodákovi z Ontaria právě končí šestiletý kontrakt na 34 miliónů, který podepsal v roce 2013 s Coyotes.
Z Arizony (2011-2017) a Dallasu (2006-2008) se Smith zná se současným koučem Olejářů Davem Tippettem. A právě pozitivní vztah Smith – Tippett může být jedním z důvodu, proč se snaží Edmonton najít k jedničce Mikku Koskinenovi právě tohoto veterána.
Portál The Sports Daily k tomu poznamenává, že mnohem větší logiku by dávalo angažmá Petra Mrázka nebo Briana Elliotta. Oba tito brankáři mají podle webového magazínu lepší statistiky i světlejší budoucnost než Smith.
Titulní foto: Icon Sportswire

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -