- Reklama -

VIDEO: „Vousatý Krakonoš“ ze San Jose bavil fanoušky Blues

- Reklama -

V průběhu a hlavně po skončení prvního utkání finále Západní konference na ledě St. Louis neměl centr San Jose Joe Thornton na nějaké vtipy ani pomyšlení. Nejprve prohrál na body úsměvnou třenici s kapitánem Blues Davidem Backesem, s nímž se chytil za vousy, a také v přetahování o výsledek byli nakonec úspěšnější domácí hráči.


Bude vás zajímat:


Naopak po úterní duelu byl Thornton zcela v jiném rozpoložení. Žraloci zvítězili nad Blues 4:0 a vyrovnali stav série na 1:1. Kanadský hokejista dokonce laškoval s fanoušky Blues, které ze střídačky postříkal vodou ze své láhve a dokonce si s nimi krátce zatančil.

- Reklama -
Martin Hrubý
Narozen v roce 1971. NHL sleduji od začátku 80. let, redaktorem od roku 2000. Spoluzakladatel webového serveru NHL.cz. Největší hokejový zážitek - návštěva zápasů NHL, v nichž nastoupilo dohromady osm členů slavné dynastie Edmontonu Oilers z osmdesátých let minulého století včetně Waynea Gretzkyho, Granta Fuhra, Glenna Andersona nebo Craiga MacTavishe, jenž jako vůbec poslední hráč v historii NHL hrál bez helmy.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -