- Reklama -

VIDEO: Wilson se vrátil po suspendaci do hry. A hned se porval

- Reklama -

Fanshop týmu
Tom Wilson se dočkal částečné satisfakce.
Nezávislý arbitr zkrátil suspendaci útočníkovi Capitals z 20 na 14 zápasů (o případu čtěte ZDE) a známý bouřlivák se tak mohl objevit už v úterním zápase na ledě Minnesoty. O své přítomnosti dal přitom rázně vědět.
Nejprve ve 20. minutě zvyšoval skóre na 2:0, aby se ve druhé třetině postaral o rozruch svou oblíbenou činností. Ihned po buly shodil rukavice a pustil se do pěstní potyčky s forvardem Wild Marcusem Folignem. Ten s ním však neměl těžkou práci a soka dokázal poslat na led.
Wilson si v utkání připsal branku, menší trest i vyloučení na pět minut. Svět je tedy – alespoň v NHL – stále ještě v pořádku.- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -