VIDEO: Nazlobení Ďáblové. Pittsburgh skóroval po Crosbyho najetí do gólmana

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      14. 11. 2018 5:26    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Nazlobení Ďáblové. Pittsburgh skóroval po Crosbyho najetí do gólmana  

Fanshop týmu

New Jersey muselo v 5. minutě třetího dějství zápasu proti Pittsburghu skousnout pro ně nepříjemnou situaci.

Tučňákům se podařilo vyrovnat stav utkání na 2:2 poté, co skóroval útočník Jake Guentzel. Branka však padla po sporném okamžiku.

V momentě, kdy se Guentzel napřahoval na ránu, nebyl gólman Devils Keith Kinkaid na svém místě. Těsně před tím jej totiž atakoval kapitán soupeře Sidney Crosby, jenž do něj v rychlosti narazil a odstrčil z brankoviště.

Newarský celek využil možnosti trenérské výzvy, ani ta mu však nepomohla. Podle verdiktu sudích byl Crosby na Kinkaida popostrčen obráncem Ďáblů Blakem Colemanem a branka tak byla potvrzena.

Z duelu si přesto odneslo dva body New Jersey, které přidalo ještě dvě přesné trefy a zvítězilo 4:2.Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.