- Reklama -

Získají Kraken trenérského mazáka?

- Reklama -

Gerard Gallant zazářil jako hlavní kouč v inaugurační sezóně Golden Knights a nyní by mohl dostat stejnou roli i v Seattlu. Jako favorita na zisk pozice hlavního trenéra nového mančaftu jej vidí Pierre LeBrune ze stanice The Athletic. Ten uvedl, že se Gallant již setkal s generálním manažerem Kraken Ronem Francisem.
„Myslím, že Gallant by byl z očividných důvodů pro Seattle perfektním řešením. Prošel si zkušeností vedení nového celku a ta byla hitem,“ poznamenal LeBrun.
Gallant je aktuálně stále na výplatnici Golden Knights, kteří jej letos zbavili role trenéra.
Podle LeBruna poznáme jméno prvního kouče Kraken až příští léto. Nevylučuje ani možnost, že dá Francis přednost překvapivějšímu jménu.
Gallant trénoval v NHL doposud tři kluby a v každém dostal výpověď ve třetí sezóně. Začínal v Columbuse, pokračoval na Floridě a naposledy byl lodivodem Vegas. Bez práce je aktuálně od 15. ledna.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -