- Reklama -

Žraloci odehrají zápasy v kojotím doupěti

- Reklama -

San Jose odstartovalo ročník na výjezdu, ale čas kdy se představí „doma“ se blíží. Bohužel pro ně jen na papíře, protože domácí zápasy odehraje venku.

Kalifornský celek nedostal od tamních orgánů okrsku Santa Clara výjimku ze zákazu kontaktních sportů a tak si musel najít alternativní místo pro domácí klání.

První dva, které jsou naplánované na 1. a 3. února proti Vegas odehrají Sharks na ledě Gila River Arény v Arizoně, která je domovem Coyotes.

Kojoti mohou mít na domácí střetnutí omezené množství fanoušků, ale ještě se nerozhodlo, zda budou diváci vpuštěni na duely San Jose.

- Reklama -

Žraloci mezitím dál jednají s představiteli Santa Clary Count a doufají, že domácí zápas naplánovaný na 13. února již odehrají ve své Sap Center.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -