Crosby obdržel jedinečné vyznamenání

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      27. 7. 2018 6:07    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Crosby obdržel jedinečné vyznamenání  

Fanshop týmu

Hvězdný útočník Sidney Crosby se ve čtvrtek dočkal velké pocty. V Halifaxu jej vyhlásili nejlepším sportovcem všech dob, který se narodil v kanadské provincii Nové Skotsko.

O ocenění rozhodla komise složená z 36 trenérů, novinářů a sportovců, kteří z této nejvýchodnější části Kanady pocházejí. Kapitána Pittsburghu Penguins mělo na prvním místě hlasovacího pořadí 35 z nich.

CROSBY POČÍNÁNÍ V NHL DŮSLEDNĚ SLEDUJEME

Třicetiletý hokejista za sebou nechal curlingovou legendu Colleen Jonesovou, kanoistu Stevea Gilese, plavkyni Nancy Garapickovou či bývalého obránce a člena hokejové Síně slávy Ala MacInnise.

Crosby si získal přízeň i tím, že po každém ze svých tří zisků Stanley Cupu (2009, 2016, 2017) přivezl Pohár ukázat i do své domoviny.

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ PRO NAŠE ČTENÁŘE: OTÁZKA ZDE

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.