Duchene se stěhuje z Ottawy

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      23. 2. 2019 10:50     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Duchene se stěhuje z Ottawy  

Fanshop týmu

Útočník Matt Duchene podle očekávání opouští Ottawu a míří do Columbusu, který opačným směrem zasílá útočníky Jonathana DavidssonaVitalije Abramova a dvě draftové volby.

Spolu s Duchenem putuje k Blue Jackets i obránce Julius Bergman.

Osmadvacetiletý Duchene byl předmětem spekulací už od začátku sezóny, jelikož mu v červenci končí smlouva a může vstoupit na trh s volnými hráči. Kanadský centr se dostal k Senators v listopadu 2017 v rámci velké výměny mezi třemi týmy (čtěte ZDE).

Ontarijský rodák odehrál za Ottawu celkem 118 zápasů, v nichž zaznamenal 107 bodů za 50 gólů a 57 asistencí.

Sestavu Senátorů doplní praví křídelníci Vitalij Abramov (vybraný ve třetím kole draftu 2016) a Jonathan Davidsson, který momentálně působí ve švédské nejvyšší soutěži.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.