Ek pokračuje v Minnesotě

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      23. 8. 2019 8:59     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ek pokračuje v Minnesotě  

Nový generální manažer Wild Bill Guerin nezahálel a už v den svého nástupu oznámil prodloužení spolupráce s útočníkem Joelem Erikssonem Ekem. Nová dvouletá smlouva má průměrnou roční hodnotu 1,49 mil. dolarů.

22letý Švéd naskočil v minulém ročníku do 58 duelů, v nichž vstřelil sedm gólů a přidal tentýž počet přihrávek. Devět utkání odehrál také v AHL.

Ek byl draftován Minnesotou v roce 2015 z 20. místa a doposud má na svém kontě 148 utkání NHL (16+37). Zasáhl také do osmi zápasů play-off (0+1).

Fanda NHL

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.