Fanoušci Flyers se baví po svém. Čůrají na Crosbyho

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      17. 4. 2018 14:57    Komentář  

Ještě předtím, než se Sidney Crosby blýskl ve třetím zápase play-off proti Philadelphii čtyřmi body, vymysleli fandové Flyers „ďábelský plán“. Proti hvězdě Pittsburghu se rozhodli bojovat na záchodcích.

Poté, co Crosby v úvodním klání série rozhodil Philadelphii hattrickem, hledali příznivci Letců způsob, jak se s jedním z nejlepších útočníků ligy vypořádat. Před nedělním duelem ve Wells Fargo Center proto rozmístili do pisoárů v hale fotografie s jeho obličejem.

„…můžu potvrdit, že v každém ze tří piosárů na záchodcích u Sektoru 118 byla jedna fotka se Sidneym Crosbym,“napsal na Twitteru sloupkař deníku Philadelphia Inquirer Mike Sielski. A podobných statusů včetně názorných ilustrací se objevilo na sociálních sítích přehršel.

„Není to první budova, v níž k něčemu takovému došlo,“ vyjádřil se k incidentu samotný Crosby pro kanadskou televizi Sportsnet. „Nevím, zda je to jejich nápad, nebo jej převzali. Ale ano, nestalo se to poprvé,“ dodala slavná sedmaosmdesátka s úsměvem a pokrčenými rameny.

Počin každopádně vyvolal velký zájem a následující den byl k vidění i na zadní straně nejčtenějších philadelpských novin.

Čtvrté střetnutí pensylvánských rivalů je na programu ze středy na čtvrtek. Připraví si fanoušci další překvapení?

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.