Haula je mimo hru. Rytířům bude chybět měsíce

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      15. 11. 2018 5:59     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Haula je mimo hru. Rytířům bude chybět měsíce  

Fanshop týmu

Útočník Golden Knights Erika Haula vynechá vinou zdravotních potíží několik měsíců. Informaci ve středu uvedl hlavní trenér Gerard Gallant.

Sedmadvacetiletý Fin utrpěl zranění pravé nohy 6. listopadu v duelu s Torontem, když jej narazil na mantinel Patrick Marleau (video ZDE).Haula od té doby naskočil do čtyř utkání, v úterý byl ale umístěn na listinu zraněných hráčů.

Někdejší forvard Minnesoty si v minulé sezóně vytvořil ve Vegas s 29 góly, 26 asistencemi a 55 body svá osobní maxima. V tomto ročníku odehrál 15 střetnutí s bilancí dvou branek a pěti přihrávek.

Klub zatím ze své farmy v AHL nepovolal žádnou náhradu.

Titulní foto: Icon Sportswire

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.