Kačery pravděpodobně opustí jejich legenda

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      9. 6. 2019 12:15     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kačery pravděpodobně opustí jejich legenda  

Fanshop týmu

Jeden z nejikoničtějších hráčů Ducks v historii by mohl být na odchodu z klubu.

Anaheim údajně testuje trh pro někdejšího držitele Hartovy trofeje Coreye Perryho. S odvoláním na své zdroje to píše Pierre LeBrun.

Známý kanadský insider dodává, že pokud Kačeři nenajdou partnera pro trejd, jsou připraveni zkušeného útočníka vykoupit ze smlouvy.

Perrymu zbývají z jeho stávajího kontraktu s cap hitem 8,625 mil. dolarů ještě dva roky. Smlouva obsahuje plnou klauzuli o nevyměnitelnosti, což dává Perrymu značný manévrovací prostor.

34letý Kanaďan nepokořil ani v jedné z posledních tří sezón metu 20 gólů. V uplynulém ročníku navíc vinou zranění odehrál jen 31 zápasů, v nichž si připsal šest branek a čtyři asistence.

Perry je v klubových historických statistikách na prvním místě v počtu odehraných utkání, druhý ve střelených gólech a třetí v asistencích a nasbíraných bodech. V sezóně 2010/11 byl jmenován nejužitečnějším hráčem soutěže.

Titulní foto: Icon Sportswire

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.