Legendy se vracejí! Stůj při nich

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      7. 10. 2018 10:30     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Legendy se vracejí! Stůj při nich  

Jak už jsme vás informovali, Carolina Hurricanes dají v nadcházející sezóně vzpomenout na své kořeny (video ZDE). Její hráči se ve dvou duelech představí v zelených dresech Hartfordu Whalers, jejichž jsou Canes pokračovateli.

V obou případech se bude jednat o domácí zápasy proti Bostonu, někdejšímu regionálnímu rivalovi Harfordu. Utkání jsou naplánována na 23. prosince a 5. března.

Chcete si na legendární klub zavzpomínat i jinak než pouhým článkem? Klikněte na banner níže a vybírejte z TOP velrybářských produktů!

Titulní foto: Wikimedia Commons

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.