McDavid přišel o parťáka

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      22. 10. 2018 8:19    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem McDavid přišel o parťáka  

Fanshop týmu

Edmonton umístil v neděli na listinu zraněných hráčů křídelníka z prvního útoku Tye Rattieho. Pětadvacetiletý Kanaďan vynechá několik týdnů pro svalové zranění ve střední části těla. K újmě přišel ve čtvrtečním utkání proti Bostonu.

Jeho odchodem vzniklo v základní sestavě místo, které celek z Alberty vyplnil povoláním Coopera Marodyho z Bakersfieldu (AHL).

Rattie odehrál v této sezóně pět zápasů, v nichž nasbíral dva body. Po boku hvězdy mančaftu Connora McDavida jej nahradí nováček Kailer Yamamoto.

Titulní foto: Icon Sportswire

Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.