Nefilmuj! Rantanen dostal od NHL jasný vzkaz

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      22. 11. 2018 6:55     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nefilmuj! Rantanen dostal od NHL jasný vzkaz  

Fanshop týmu
Vydařený úvod ročníku v podání útočníka Colorada Mikka Rantanena má první kaňku. Vedení NHL potrestalo mladého Fina pokutou za filmování.

Rantanen byl sankcionován částkou ve výši  2 000 dolarů za prohřešky z duelů s Rangers (16.10) a Bostonem (14.11.), v nichž měl přikrášlit své pády.Peníze z pokuty poputují na účet Hráčského rezervního fondu.

Dvaadvacetiletý forvard je i přes tento prohřešek příkladným tahounem, když má na svém kontě po 21 zápasech už 34 bodů a patří mezi největší hvězdy aktuální sezóny.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.