Nelson si vysloužil megasmlouvu

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      23. 5. 2019 19:45     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nelson si vysloužil megasmlouvu  

Fanshop týmu

Islanders a útočník Brock Nelson se dohodli na prodloužení spolupráce o dalších šest let. Nový kontrakt má průměrnou roční hodnotu šest miliónů dolarů.

27letý Američan má za sebou rekordní sezónu, v níž si připsal 53 bodů. Během ročníku patřil mezi TOP šestku forvardů Ostrovanů, což stvrdil i v osmi kláních play-off. Proti Pittsburghu a Carolině vstřelil čtyři branky, z toho dvě vítězné.

Nelson začal svou velkou kariéru na draftu 2010, kdy si jej Newyorčané vybrali z 30. místa. Celkem odehrál ve slavné lize 480 utkání, v nichž zaznamenal 241 bodů.

Rodák z Minnesoty se mohl stát 1. července nechráněným volným hráčem.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.