Neuvirth se zranil a Flyers mají problém. Přivedou si Mrázka?

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      18. 2. 2018 20:59    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Neuvirth se zranil a Flyers mají problém. Přivedou si Mrázka?  

Flyers se dostávají do nezáviděníhodné situace.

Gólman Michal Neuvirth se po první třetině nedělního duelu s Rangers nevrátil na led a v bráně jej musel nahradit nepříliš zkušený Alex Lyon.  Podle vyjádření z klubu musel český brankář odstoupit kvůli zranění v dolní části těla.

Problémy mezi třemi tyčemi přitom přicházejí v době, kdy je brankářská jednička Brian Elliot po operaci břicha a bude ještě minimálně pět týdnů mimo hru.

V zámoří se tak opět mluví o tom, že do Philadelphie zamíří Petr Mrázek, který v Detroitu působí pouze v roli dvojky a klub jej poskytnul k trejdu. Již dříve informovala detroitská žurnalistka Helene St. James, že Detroit Philadelphii nabízel Mrázka výměnou za volbu ve třetím kole draftu. Flyers odmítli.

Vzhledem k nastálé situaci však nelze vyloučit změnu postojů. A nejedná se pouze o plané spekulace – tuto možnost připouštějí i známí experti kanadské stanice TSN Bob McKenzie či Frank Seravalli.

Bude se Petr Mrázek stěhovat Pensylvánie? Už příští dny mohou rozhodnout.

Titulní foto: Icon Sportswire

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.