Sever proti jihu. Největšími favority příští sezóny NHL jsou Toronto a Tampa

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      18. 8. 2018 17:34    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sever proti jihu. Největšími favority příští sezóny NHL jsou Toronto a Tampa  

Fanda NHL

Fanshop týmu

Do začátku tréninkových kempů NHL zbývá ještě měsíc, ale zámořští bookmakeři začali už nyní se svými predikcemi pro nadcházející ročník. Podle sázkařského portálu OddsSharsk jsou největšími favority na titul Toronto a Tampa Bay.

Maple Leafs zaujali během offseason podpisem smlouvy s Johnem Tavaresem (více ZDE), jenž jejich naděje na zisk Stanley Cupu značně navýšil. Hvězdný forvard se stěhuje do Kanady po sezóně, v níž nastřílel 37 gólů a přidal 47 asistencí.


KVÍZ: Historické milníky NHL pro fajnšmekry


V létě nelení ani Lightning, kteří si pojistili služby klíčového útočníka Nikity Kučerova na dalších osm let. Mladý Rus je nyní nejlépe placeným hráčem Bolts (podrobnosti ZDE).

Fanshop týmu

Odborníci dále věří Nashvillu, Washingtonu, Pittsburghu, Vegas, Winnipegu a Bostonu. Naopak malé šance na úspěch jsou dávány Coyotes, Senators a Canucks, kteří jsou pasováni do role největších outsiderů.

Mezi celky, které by neměly větřit úspěch jsou také Buffalo, Detroit, Carolina, Montreal a oba newyorské mančafty.

Zda se začnou předpovědi naplňovat, budeme moci sledovat od 3. října, kdy se ledy NHL opět zaplní.

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ PRO NAŠE ČTENÁŘE: OTÁZKA ZDE

Titulní foto: Icon Sportswire

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.